Pro platbu na fakturu je nutná registrace a přihlášení. Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@rychlytest.cz.

AKCE SELFTESTY SLEVOVÝ KUPÓN

Vážení zákazníci.

S radostí oznamujeme, že ode dneška uvádíme do prodeje samostatně balené výtěrové antigenní jednotesty na COVID-19 prémiové značky SAFECARE Biotech.

Zároveň vyhlašujeme akci na testy pro sebetestování. V košíku před odesláním objednávky dejte slevový kupón "SEBETEST" a bude Vám připočtena na selftesty další sleva 10% k množstevní slevě.

Vše a mnoho dalšího najdete na www.rychlytest.cz.

Za IMMOMEDICAL CZ s.r.o.

MUDr. Jaroslav Štolba

Nechcete již od nás dostávat vybrané tipy na akce a novinky? Klikněte na odhlásit. E-mail si také můžete zobrazit v prohlížeči.

Toto obchodní sdělení bylo zasláno na základě Vámi uděleného souhlasu nám nebo našim partnerům, poskytnutí e-mailové adresy, registrace nebo nákupu na e-shopu www.rychlytest.cz a nelze jej pokládat za nevyžádané. Odesílatelem této zprávy je společnosti IMMOMEDICAL CZ s.r.o., Novodvorská 994/138, Praha 4 Braník, 142 21, IČO: 28480830 Společnost IMMOMEDICAL CZ s.r.o.  nakládá s osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy. Více informací zde.

#unsubscribe#