Pro platbu na fakturu je nutná registrace a přihlášení. Faktury a dodací listy zasíláme v pdf do mailu. Děkujeme za pozornost. V případě zájmu o větší počet a cenovou nabídku, kontaktujte nás na objednavky@rychlytest.cz.

JAK UPLATNIT ŽÁDOST O PŘÍSPĚVEK NA SEBETEST

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš nákup prémiových antigenních testů Safecare BioTech na www.rychlytest.cz. Vzhledem k množícím se dotazům k tématu plošného testování antigenními testy ve firmách a způsobu žádosti o příspěvek VZP přinášíme několik cenných rad, které by Vám mohly pomoci se v problematice zorientovat:

  • Jak na první pohled poznám, že antigenní test je ten správný pro účely současného sebetestování ve firmách?

Antigenní testy určené k sebetestování ve firmách musí být především skutečně sebetesty. Tedy testy určené výrobcem k sebetestování. Na první pohled je rozlišíte podle toho, že sebetesty mají jak na obalu testu, tak i na krabičce, u značky CE čtyřmístné číslo - např CE0123. Toto číslo označuje certifikovanou zkušebnu, která u všech druhů sebetestů CE certifikát vydává, zatímco u testů pro profesionální použití tento CE certifikát vydává sám výrobce a takový výrobek nese označení CE (bez čísla). Kromě toho na obalu a v příbalovém letáku musí být uvedeno "K sebetestování" ("For self testing" apod.)

  • Jak se liší antigenní test pro sebetestování od antigenního testu pro profesionální použití?

Kromě výše zmíněného uvedení čísla zkušebny v CE.... na testu a jeho krabičce je rozdíl pouze ve výtěrovém tamponu. U testů pro profesionální použití je tampon dlouhý a s jemnou úzkou štětičkou, aby vám zdravotničtí odborníci dokázali "bezbolestně" provést hluboký nosohltanový výtěr. U testů pro sebetestování je výtěrový tampon krátký, pevný s tlustší štětičkou, aby si sebetestující vytírali pouze nosní dírku a nemohli zavést tampon příliš hluboko a poranit se.

  • Který test mi proplatí pojišťovna a jak mám postupovat?

AG test musí být na seznamu notifikovaných antigenních sebetestů v registru www.rzpro.cz spravovaném SÚKL (Státní úřad pro kontrolu léčiv), kde jej jednotliví dovozci testů měli povinnost registrovat (notifikovat) a v kolonce Riziková třída musí mít označení IVDst. (in vitro diagnostikum sebe test). Seznam je zde.

Pro uplatnění příspěvku VZP na plošné testování zaměstnanců jděte na https://aplikace.samotesty-covid.cz/#/ a zde po přihlášení do aplikace vyplníte evidenční číslo příslušného testu (Safecare Biotech 1030594) uvedeného na výše zmíněném seznamu SÚKL.

  • Mohu k sebetestování koupit také antigenní testy ze slin a proplatí mi je pojišťovna?

Slinných testů k sebetestování je na seznamu SÚKL pouze několik. Vyplývá to z toho, že mají-li mít slinné testy adekvátní spolehlivost, vyžaduje to větší nároky na přesnost, přípravu a provedení testu. Zejména je důležité před provedením testu alespoň půl hodiny nic nejíst a nepít a před odběrem si důkladně odkašlat, abyste obohatili sliny o epiteliální plicní buňky, ve kterých se vir covidu nachází. Také vlastní certifikace zkušebnou je náročnější, proto jsou slinné testy určeny zejména k profesionálnímu použití a nejsou určené k sebetestování.

Pokud jste se ještě nestihli dostatečně testy zásobit, nabízíme naše prémiové sebetesty nyní se zajímavými množstevními slevami:

Tabulka množstevních slev antigenních testů pro sebetestování - sady 20 ks

        sleva cena testu
1 bal 20 ks 0% 49,00 Kč
2 bal 40 ks -5% 46,55 Kč
4 bal 80 ks -10% 44,10 Kč
10 bal 200 ks -15% 41,65 Kč
20 bal 400 ks -20% 39,20 Kč
40 bal 800 ks -25% 36,75 Kč

Vše a mnoho dalšího najdete na www.rychlytest.cz.

Za IMMOMEDICAL CZ s.r.o.

MUDr. Jaroslav Štolba

Nechcete již od nás dostávat vybrané tipy na akce a novinky? Klikněte na odhlásit. E-mail si také můžete zobrazit v prohlížeči.

Toto obchodní sdělení bylo zasláno na základě Vámi uděleného souhlasu nám nebo našim partnerům, poskytnutí e-mailové adresy, registrace nebo nákupu na e-shopu www.rychlytest.cz a nelze jej pokládat za nevyžádané. Odesílatelem této zprávy je společnosti IMMOMEDICAL CZ s.r.o., Novodvorská 994/138, Praha 4 Braník, 142 21, IČO: 28480830 Společnost IMMOMEDICAL CZ s.r.o.  nakládá s osobními údaji v souladu s platnými právními předpisy. Více informací zde.

#unsubscribe#